Будівництво без бруду та сміття

   Будівництво – це завжди актуальна тема, адже мати власне житло – це прагнення кожної сім’ї. В наш час технології будівництва досить розвинені і кожен може обрати будь-яку за своїм бажанням. Люди, які не бажають витрачати час та сили на будівельний процес, просто обирають готовий будинок або ж квартиру.

    Одними із проблем будівництва є доставка матеріалів на ділянку та вивезення будівельного сміття. Для деяких це стає серйозним аргументом того, щоб шукати якісь альтернативні варіанти.

   Якщо ж бруд та сміття – це постійні супутники будівельного процесу, то чи можемо ми зробити цей процес чистішим? Чи існує будівництво без бруду та сміття? Звичайно існує! Готові каркасні будинки від ТМ «Українська мрія» позбавлять вашу земельну ділянку таких неприємностей, як будівельне сміття. Яким чином? Все просто: наші будинки виготовлені за каркасно-дерев’яною технологією в цеху на виробництві. Отже, весь процес будівництва відбувається не на вашій території, а значить відсутні пил, бруд, витоптані, занедбані цементним розчином газони та сміття. Далі готовий будинок доставляється на земельну ділянку, встановлюється на фундамент та підключається до зовнішніх комунікацій. Все, що необхідно – завчасно попіклуватися про фундамент та підведення води і  каналізації. Але й тут є спрощені варіанти : для каркасних будинків від ТМ «Українська мрія» не існує складних вимог щодо фундаменту, оскільки кожен модуль будинку є суцільною конструкцією та важить максимум 7 тон.  Таким чином, готовий будинок можна встановити на будь-який фундамент, єдина вимога: підняття будинку над рівнем ґрунту (щоб він не стояв у воді, болоті, калюжі, снігу), а також забезпечення рівної площини для недопущення зміщення конструктиву будинку.

    Отже, «чисте» будівництво не завжди є дорогим процесом. Однією із переваг каркасного будівництва є економічність, що дозволяє заощадити не тільки на самій будівлі, а й на привезені матеріалів та вивезені будівельного сміття, тому можна  із впевненістю сказати, що будівництво буз бруду та сміття існує!

'