Каркасно-дерев'яна технологія

1. Високоефективна каркасно-деревʼяна технологія домобудівництва перевірена багаторічним досвідом багатьох північних країн,а також США, Канада, Фінляндія, Швеція, Японія, Норвегія, Данія і т.д. більше ніж 300 років.

2. Швидкість будівництва. Будинок цехової збірки виїжджає із виробництва повністю готовим і встановлюється на ділянці протягом декількох годин. Виготовлення будинку триває 10-14 днів за умови вільного місця в цеху.

3. Екологічність. Будинок виготовлений з екологічно чистих матеріалів: деревина хвойних порід, мінеральний утеплювач, імітація бруса (фальш-брус/блок-хаус), які відповідають стандарту Е1.

4. Енергоефективність. Стіни будинку утеплені базальтовою ватою, основними характеристиками якої є: низька теплопровідність, гідрофобна (водовідштовхуюча) властивість, висока паропроникність, негорючість, тепло та шумо ізоляційні властивості, стійкість до навантаження, щільність тощо. Коефіцієнт опору теплопередачі R="3,62м" К/Вт, (товщина 150 мм), R="5" мК/Вт (товщина 200 мм) при нормативному не менш 2,8м К/Вт, що дозволяє підвищити енергоефективність будинку і зменшити витрати на опалення до 50%.

Утеплювач, який використовується в наших будинках має такі технічні властивості:

Щільність, кг/м3

30

Теплопровідність λ10°C, Вт/м °С

0,034

Теплопровідність λ25°C, Вт/м °С

0,037

Класифікація за горючістю

не горючий (НГ)

Розмір плит, мм

1000х600

Товщина, мм

50-200  

  

5. Вогнебіозахист. За бажанням замовника каркас будинку обробляється спеціальним розчином, який захищає деревину від горіння, гниття та шкідників терміном до 45 років.

6. Цехова збірка будинку дозволяє значно підвищити його якість, оскільки опади та волога не потрапляють в середину конструкції та в утеплювач.

7. Власна розробка ТМ "Українська мрія": стропи будинку знаходяться в конструкції покрівлі і значно полегшують його транспортування не тільки під час придбання, але й в процесі експлуатації. Важливим є те, що лише власник будинку володіє інформацією, де знаходяться стропи і як завантажити будинок на машину.

8. Каркас будинку. Командою ТМ "Українська мрія" розроблено настільки міцний каркас, що з успіхом витримує транспортування на великі відстані. Будинки експлуатуються не лише в Житомирі, Києві та Вінниці, а й в Одесі, Херсоні, Миколаєві, Львові, Умані тощо.

9. Утеплення стандартної комплектації: мінеральна базальтова вата 100 мм в стінах та мінеральна вата 150 мм в конструкції стелі та підлоги. Гідро- та паробар'єр із внутрішньої та зовнішньої сторони відповідно.

Будинок ТМ "Українська мрія" – це європейське сучасне житло

за доступні українські ціни!

 Будинок потребує підключення до трьох комунікацій.

Електрика. На зовнішній стіні будинку встановлено контейнер для лічильника (у кожному регіоні є своя модифікація лічильників) із вхідним запобіжним автоматом.


Вода і каналізація. Будинок має власну внутрішню систему водорозведення і каналізації. Вода підключена до кухонної мийки, бойлера, туалета, душової кабіни, виконані точки підключення пральної машини та умивальника. Постачання води здійснюється через поліетиленову трубу, діаметром  25 мм, яка має бути підключена до насосу, зануреного в колодязь, чи до центрального водопостачання (можливе підключення до зовнішньої ємкості в теплу пору року). Виведення каналізації здійснюється через трубу діаметром 100 мм в центральну каналізацію чи в попередньо підготовлений септик (2 бетонні кільця/пластикова ємкість).

Модель 30 та 36 кв.м. не потребує монтажу. Монтаж моделей 60 та 72 кв.м. здійснюється на ділянці замовника співробітниками виробника за один світловий день. У радіусі 150 км вартість монтажу включена у вартість будинку, за межами - ціна договірна.

За додаткові кошти є можливість  встановлення дров’яної грубки в коридорі, сонячного колектора і бака для природного нагріву води на даху, які зроблять будинок енергонезалежним.
Також пропонуємо доукомплектовувати будинок терасою і козирком, вартість яких складає 25 000 грн.

Стандартна комплектація будинку
наведена в таблиці: 

 НазваНаявність в стандартній комплектації Вартість
1. Стіни:
 - дерев'яна вагонка/гіпсокартон + 0 
- шпалери із шпаклювальними роботами- договірна 
 - інший варіант -договірна 
2. Фасад:
 - Фальш-брус/блок-хаус +0 
 - метало-шифер -договірна  
- профнастил - договірна   
 - інший варіант- договірна 
 3. Дах:
 - профнастил+ 0 
 - інший варіант- договірна 
 4. Стеля:
- дерев'яна вагонка + 0
- гіпсокартон- договірна 
- натяжна -договірна 
 - Армстронг договірна
5. Підлога:
 - лінолеум + 0 
- ковролін +  0
- паркет - договірна
 - ламінат-  договірна
6. Інше:
- металопластикові двокамерні вікна +  0
 - міжкімнатні двері+ 0 
- вхідні двері +0 
 - душова кабіна+ 0 
 - унітаз + 0 
- бойлер (50 л)+ 0 
- кухонні меблі "Стандарт"+ 0 
7. Електрика:
- світильники +0 
- проводка алюмінієва +0 
 - проводка мідна - + 3 000 грн
пластикова гофра+ 0 
 - металева гофра+ 0 
- вимикачі + 0 
- розетки + 0 
- зовнішнє освітлення  +0 
- внутрішній ел. щит  + 0
- зовнішній ел. щит для лічильника із ввідним автоматом  +0 
8. Тераса-  + 25 000 грн
 9. Фундамент металево-дерев'яний  -договірна 
10. Послуги:
- підготовка до встановлення печі/каміну/котла- договірна 
- заміна матеріалів-  договірна
 - зміна товщини стін - договірна

Види фундаментів для будинків ТМ "Українська мрія"

'